eternityiptv.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Mała Syrenka 3: Dzieciństwo Ariel dodany: 13/02/2010

Gatunek:
Bajki
Data Dodania:
13/02/2010
Wyświetleń:
2644
Komentarzy:
1
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Wyobraź sobie pływającą wśród raf Ariel przed spotkaniem z księciem Erykiem. Rozdarta pomiędzy miłością do rodziny, a zamiłowaniem do zakazanej w całym królestwie muzyki, Syrenka staje przed najtrudniejszym w życiu wyborem. Czy z pomocą sześciu sióstr i wiernych przyjaciół - Sebastiana oraz Florka, uda jej się przywrócić dźwięki muzyki, radość i przyjaźń w podwodnej krainie?


Mała Syrenka 3: Dzieciństwo Ariel dodany: 13/02/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • nikola: (2012-05-26 o godz. 19:02:39)

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18221 Online:9 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze eternityiptv.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis eternityiptv.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.

O Último Sharknado: JĂĄ Estava na Hora Assistir O Último Sharknado: JĂĄ Estava na Hora 720p Dublado/Legendado Online Fin parece ser o Ăşnico sobrevivente do mais terrĂ­vel “sharknado” dos Ăşltimos tempos. Em uma tentativa de salvar a humanidade, ele volta ao passado para tentar impedir o acontecimento do primeiro evento. Ver filme O Último Sharknado: JĂĄ Estava na Hora Dublado/Legendado Ver Filme The Last Sharknado: It's About Time Dublado/Legendado (2018) Assistir ... | Entretenimento | Nói quất sưởi giá ráşť không an toàn lấi tốn điện đúng hay sai ?