eternityiptv.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Witches' Night dodany: 31/01/2011

Gatunek:
Horrory
Data Dodania:
31/01/2011
Wyświetleń:
2622
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Upokorzony i pozostawiony przy ołtarzu Jim (Klątwa 3, Ostry dyżur) postanawia wybrać się z kolegami w podróż na odludzie. Wystarczająca ilość piwa sprawia, że spontaniczna wycieczka kajakami wydaje się być dobrym pomysłem, co wkrótce potwierdzają cztery atrakcyjne kobiety, napotkane przy ognisku nad rzeką. Radosne podniecenie przeradza się jednak w lęk, gdy panie zaczynają przejawiać makabryczne zamiary względem mężczyzn...


Witches' Night dodany: 31/01/2011

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18221 Online:17 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze eternityiptv.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis eternityiptv.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.

    The Price Is Right | If Only You We season 08 episode 16 | Hunter X Hunter 14