eternityiptv.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Magia Umysłu / Deception with Keith Barry (2...dodany: 22/02/2011

Gatunek:
Dokumentalne
Data Dodania:
22/02/2011
Wyświetleń:
2546
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Około 70 % komunikacji międzyludzkiej stanowią sygnały niewerbalne. Kiedy jesteśmy zaniepokojeni, lub zdenerwowani sygnały te staja się bardziej widoczne. Keith Barry to mentalista i ekspert w dziedzinie percepcji. Wykorzystuje swoje umiejętności, aby czytać w myślach innych ludzi a potem kontrolować ich zachowania.


Magia Umysłu / Deception with Keith Barry (2...dodany: 22/02/2011

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18221 Online:14 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze eternityiptv.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis eternityiptv.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.

    [Complete - Full] Life is Paradise, Spanish Modded ver 2.2 - English translation | Ilha do Medo ONLINE | KĂźrzeste Entfernung