eternityiptv.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Chłopięca przyjaźń / Buffalo Dreams (2005) L...dodany: 26/02/2011

Gatunek:
Familijne
Data Dodania:
26/02/2011
Wyświetleń:
2018
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Josh (Reiley McClendon), typowy chłopak z Chicago, przeprowadza się wraz z rodzicami w pobliże rezerwatu dla Indian Navajo. Tam spotyka Toma (Somon Baker), chłopca wychowanego w tradycyjnej indiańskiej rodzinie. Początkowo patrzą na siebie nieufnie, lecz z czasem pokonują wzajemne uprzedzenia i uczą się szanować swoją odmienność. W rezultacie nie tylko się zaprzyjaźniają, ale i jednoczą siły, by ratować zagrożoną tradycję i obyczaje pierwotnych mieszkańców Ameryki.


Chłopięca przyjaźń / Buffalo Dreams (2005) L...dodany: 26/02/2011

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18221 Online:12 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze eternityiptv.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis eternityiptv.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.

    인사이드 E12 181106 720p-NEXT | Motorola (91) | Suicide Squad: Hell To Pay