eternityiptv.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Beverly Hills, 90210 (1990-2000)Seriale eternityiptv.com

Serial o "typowej amerykańskiej młodzieży". Ich rozterki, sprawy miłosne, problemy ze szkołą, pierwsze poważne decyzje, miłości i życiowe tragedie, problemy z narkotykami i alkoholem. Oprócz tego jeszcze szybkie samochody i widoki z amerykańskiego wybrzeża. Serial rozpoczyna się, gdy do Beverly Hills sprowadza się rodzina Walshów. Główni bohaterowie serialu są jeszcze młodzi, chodzą do szkoły, a ich zycie kręci się głownie wokól imprez, nauki i miłości. Trwający 10 lat serial kończy się w momecnie, gdy wszyscy głowni bohaterowie są już po studiach, rozpoczynają własną karierę zawodową i znajdują miłość swojego życia.

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18219 Online:20 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze eternityiptv.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis eternityiptv.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.

SOKO Potsdam | Fairy Tail 368 | Loucura do Tempo Dublado Online Assistir Loucura do Tempo Dublado Online HD 720p Quando o jovem prodĂ­gio da ciĂŞncia, Stillman (Asa Butterfield), sofre um grande baque ao ser dispensado por sua namorada Debbie (Sophie Turner), ele decide que farĂĄ qualquer coisa para conquistĂĄ-la novamente. Depois de ficar uma semana isolado de todos, Stillman consegue desenvolver um mecanismo capaz de voltar no tempo e decide, mas sequer ...