eternityiptv.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

8 prostych zasad / 8 Simple Rules (2002 - 2005)Seriale eternityiptv.com

Serial opowiada o rodzinie Hennessych: głowie rodziny, dziennikarzu sportowym Paulu (John Ritter), mamie Cate (Katey Sagal), dwóch nastoletnich córkach inteligentnej outsiderce Kerry (Amy Davidson) i dość płytkiej, lecz popularnej Bridget (Kaley Cuoco) oraz najmłodszym synu, psotnym Rory (Martin Spanjers). W związku z faktem, że Cate postanawia wrócić do pracy, po przerwie na wychowanie dzieci, Paulowi, pracującemu w domu, przypada główna rola w wychowaniu ich pociech. Z przerażeniem zauważa, że jego córki nie są już małymi dziewczynkami i coraz bardziej interesują się nastoletnimi chłopcami. Wymyśla więc 8 prostych zasad, którymi mają się oni kierować podczas randek z Bridget i Kerry. Akcja serialu obraca się przede wszystkim wokół wychowywania nastoletnich dzieci oraz typowych problemów rodzinnych, przedstawionych z dużą dawką poczucia humoru. W drugiej serii, po śmierci aktora Johna Rittera grającego Paula, postanowiono ująć jego śmierć w scenariuszu serialu. Głową rodziny zostaje Cate, która rezygnuje z pracy, aby w pełni poświęcić się rodzinie. Na pomoc przybywa jej ociec Jim (James Garner), który próbuje choć w części zastąpić wnuczkom zmarłego ojca. W domu Hennessych niespodziewanie zjawia się także kuzyn C.J. (David Spade), który w wprowadza w życie rodziny sporo zamieszania, starając się jednocześnie być fajnym, starszym bratem.

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18220 Online:9 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze eternityiptv.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis eternityiptv.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.

Watch movie | Descargar APK | MOTEUR CENTRALISATION DE PORTE RENAULT Espace 3 Clio 6025001797 7701039565